تراز کنیم تا تراز ببینیم

صفحه بلاگ

 • معرفی کشوی پول وانواع آن

  با پیشرفت فناوری های مختلف ، همه به دنبال حذف پول نقد و استفاده هرچه بیشتر از کارت های بانکی در معاملات هستند.اما سهولت استفاده از پول نقد و کارآیی آن اجتناب ناپذیر بوده و کشوی پول صندوق فروشگاهی نیز همچنان پررونق و کاربرد بالایی دارد.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
 • بارکد و استفاده آن در صنایع

  باركد يك تكنيك محبوب براى انتقال داده ها از طريق امواج نورى است. باركدها مجموعه اى از خطوط موازى يا ميله اى با عرض متفاوت هستند كه تحت الگوريتمى خاص معنا دارند. خطوط معمولاً به رنگ سياه و بر روى زمينه سفيدرنگ هستند (هر چند رنگ هاى ديگر هم مى توانند به كار گرفته شوند). پهنا و شماره هر خط حاوى پيامى خاص براى دستگاه مفسر باركد است.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
 • حسابداری تعهدی چیست ( مزایا و مراحل پیاده سازی )

  بر مبنای حسابداری تعهدی معاملات و سایر رویدادها در زمان وقوع صرف نظر از زمان دریافت و پرداخت وجه نقد شناسایی و در اسناد حسابداری ثبت می شود. به عبارت دیگر تمامی درآمدها در زمان دریافت و انجام خدمات و خرید و فروش کالاها در نرم افزار حسابداری شرکت ثبت می گردد. در این مبنا، زمان تحصیل یا تحقق درامد، هنگامی است که درامد به صورت قطعی مشخص می¬شود یا بر اثر ادامه خدمات حاصل می¬گردد. حسابداری تعهدی با هدف شفاف سازی تمامی حساب ها و ارائه گزارش های مالی که شامل تهیه صورت های مالی تجمیعی، تلفیقی کل و عملکرد دوره ای در یک سازمان پیاده سازی می شود و با محاسبه بهای تمام شده و مدیریت بر هزینه ها اقدام به شفاف سازی می نماید.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
 • 8 دلیل برای خرید نرم افزارهای یکپارچه سازمانی|نرم افزار MIS

  امروزه پیشرفت و گسترش تکنولوژی و فناوری اطلاعات باعث گسترش بازار و افزایش رقابت بین سازمان های مختلف و برنامه ریزی منابع سازمان شده است. در این شرایط سازمان هایی توانایی ماندن در عرصه رقابت را دارند که خود را با شیوه های جدید منطبق کرده و بتوانند نیازهای بازار را برآورده سازند. یکی از روش هایی که امروزه توسط بسیاری از سازمان ها مورد استفاده قرار میگیرد استفاده از انواع مختلف نرم افزار یکپارچه برنامه ریزی منابع سازمانی است. با توجه به اهمیت این موضوع در این مقاله به معرفی و بیان مفهوم MIS و سیستم برنامه ریزی منابع سازمان می پردازیم و دلایل اهمیت این مجموعه نرم افزاری را بیان خواهیم کرد.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
 • چگونه یک کارآفرین باشیم ؟

  در جوامع امروزی هویت کلامی کارآفرینی معانی مختلفی پیدا کرده است و هر یک از افراد نسبت به دیدگاه خود و نوع فعالیت مورد نظر به اندازه قابل تشخیص و نیاز جامعه هدف خود ، کارآفرینی را معنا می نمایند .

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)
 • چرا نرم افزار حسابداری آنلاین ؟

  امروزه با پیشرفت تکنولوژی های ارتباطی و ظهور شاخه های جدیدی از رایانش ابری، امکانات بسیاری در اختیار استفاده کنندگان از نرم افزارهای مختلف قرار گرفته است. نرم افزارهای حسابداری آنلاین یا ابری نیز محصول همین پیشرفتها در حوزه برنامه نویسی هستند.

  این مورد را ارزیابی کنید
  (1 رای)

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tarazbin/domains/tarazbintejarat.com/public_html/templates/cubic/html/com_k2/templates/default/category.php on line 254
صفحه1 از2