تراز کنیم تا تراز ببینیم

صفحه بلاگ

 • مشخصات پشتیبان نرم افزار

  مشخصات پشتیبان نرم افزار

  صنعت نرم افزار در طول عمر خود همواره به قشری زحمت کش و توانمند به نام کارشناسان پشتیبانی وابسته بوده و هست. افرادی که بهترین رابطه ها را بین مشتریان و تولیدکنندگان نرم افزارها ایجاد نموده اند و در کنار این مدیریت هوشمند ارتباطاتشان تمامی توان خود را در راه پیاده سازی ابزارهای نرم افزاری متناسب با مدل فرآیندی سایتهای مشتریان بکار گرفته اند.

  در این مقاله تلاش داریم تا کاربران نرم افزارهای مختلف را با برخی از شاخص ترین توانمندی ها و خصوصیات انسانی این نیروهای تاثیرگذار صنعت نرم افزار بیشتر آشنا سازیم و از تجربیات عالی همراهان ترازبین در همکاری با این کارشناسان پر تلاش جویا شویم. لازم به توضیح است مطالبی که در زیر بدان اشاره می گردد، نتیجه پانزده سال تلاش همکاران ترازبین در حوزه پشتیبانی صنعت نرم افزار از فعالیت در برندهای مختلف نرم افزاری کشور حاصل شده است.

  ▼برخی از موارد شاخص پشتیبان نرم افزار▼

  پشتیبان نرم افزار ، شونده ای دقیق

  اساس ارائه روش های اجرایی مناسب ، خوب شنیدن و شناسایی دقیق نیازهای سایت مشتریان است.

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، اهل مذاکره

  برقراری ارتباطی ماندگار آن هم با فرصت کوتاهی از تاریخ شروع پروژه تا تاریخ مورد انتظار پایان آن ، نیازمند قدرت بالایی در مذاکره است.

  پیشنهاد ترازبین: برون سپاری فروش

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، قدرتمند در فن بیان

  انتقال مطالب با قابلیت درک مفهومی برای اقشار مختلف در هر سازمان از نظر فرهنگی و سطح دانش در گرو توانمندی بالایی از شناخت فنون بیان در ارتباطات با افراد جامعه و سازمانهاست.

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، آشنا به صنعت بهره بردار

  درک نیازهای سازمانها به منظور پیاده سازی ابزارهای مناسب با در اختیار داشتن دانش های تخصصی و کاربردی لازم، به سهولت و با سطح کیفی بالاتری رخ خواهد داد.

   ترازبین|مشاور|نرم افزار

   

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، آشنا به تکنولوژی های روز

  آشنایی با تکنولوژی های مورد نیاز در حوزه پشتیبانی ، برقراری ارتباطات و کاربردی در صنایع مشتریان و میزان تاثیرگذاری آنها در اجرای برنامه ها ، قدرت عملکرد را بالا خواهد بود.

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، مدرسی توانمند

  انتقال مطالب و دانش هر نرم افزاری به کاربران ، آن هم در مدلی کاملا کاربردی نیازمند قدرت انتقال و تدریس مطالب دسته بندی شده مطابق برنامه زمانبندی مشخص می باشد.

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، اهل برنامه ریزی و مدیریت اجرا

  اجرای یک پروژه نرم افزاری در یک مدت زمانی محدود و مشخص با منابع تعیین شده بدون در اختیار داشتن دانش برنامه ریزی و مدیریت در اجرای اهداف ، میسر نخواهد بود.

  ◄ پشتیبان نرم افزار ، سخت کوش و پر تلاش

  حضور مداوم در محیط های کاری گوناگون با هدف همکاری با افرادی با نگرش ها و فرهنگ ها و سلایق و سنین مختلف در جغرافیای بزرگ درون کشور و یا حتی خارج از مزرهای کشور ، فقط در وجود روحیه ای تلاشگر و سخت کوشی بی حد و مرز می تواند میسر گردد.

   

  با ما در ارتباط باشید


  در پایان جا دارد یادی کنیم از چهار نیروی انسانی تلاشگر پشتیبانی نرم افزار از یکی از برندهای تولید کننده کشور که در سانحه هوایی پرواز شماره ۳۷۰۴ به مقصد یاسوج در روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ما را در این دنیای خاکی تنها گذاشتند و به دیار باقی پرواز کردند . روحشان شاد و یادشان گرامی باد.

   

  نوشته شده توسط: ترازبین تجارت

  تاریخ انتشار : ۹۸/۰۵/۲۰

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید