تراز کنیم تا تراز ببینیم

صفحه بلاگ

 • خریداران نرم افزار کدام را می پسندند؟

  خریداران نرم افزار کدام را می پسندند؟

   نگرش خریداران در خصوص نحوه تشریح و اعلام توانمندی های فنی و کاربردی نرم افزارها و نرخ تهیه آنها چه روشی را می پسندد؟

  حتما برای شما هم پیش آمده که برای خرید نرم افزار یا حتی مقایسه نرم افزارهای مختلف سری به اینترنت زده باشید. در اینصورت میبینیم که اکثرا دو روش برای ارائه نرخ نرم افزارها و خدمات پشتیبانی آنها وجود دارد .یا نرم افزار با دسته بندی های مشخص در قالب راهکار ، با ابزار و توانمندی معین و البته قیمت و نرخ درج شده را در سایت شرکتها میبینیم یا نرم افزار با ماژول های متعدد و متنوع ، بدون درج قیمت. 

   

  پیشنهاد ترازبین: کاربران نرم افزار کدام را می پسندند؟

   

  شاید در نگاه اول و با توجه به بودجه خریدمان ، جذب راه و روش اول که همان درج قیمت است شویم و البته راه غلطی نیست اما ممکن است همین تفکر ما را به بیراهه هدایت نماید چرا که نرخ اولویت خرید ما بوده و شاید ابزار و توانمندی و حتی پشتیبانی مد نظر ما را  نداشته باشد اگر در این مرحله از مشاور تخصصی نرم افزار بهره ببریم مسیر انتخاب و خرید نرم افزار برایمان شفاف و آسانتر میشود. از آن سو شرکتهای نرم افزاری که قیمت و نرخ را اعلام نمیکنند هم ممکن است خریداران خود را از دست بدهند فقط به این دلیل که خریداران تصور میکنند شاید مبلغ نرم افزار از بودجه مورد نظرشان بیشتر شود و به همین راحتی از تحقیق و بررسی در مرحله بعد منصرف میشوند.

  ترازبین|مشاور|بهره برداران

  لذا مشتریان هر یک از این بازارها با بهره گیری از یک مشورت تخصصی شاید بهتر و به صرفه تر یک نرم افزار مناسب را خریداری کنند

  خرید یک نرم افزار خرید دانش است و با نرخ بالا و پایین نمیتوانیم کیفیت آنرا بسنجیم. بی تردید خریداران این صنعت به دنبال کیفیت هستند و صرفا با بهره گیری از کلمات و اصطلاحات فنی نمیتوان آنها را قانع نمود و نبود کیفیت را پوشاند. خریدارن  قبل از خرید یک نرم افزار بهتر است نیازهایشان را دقیقا بررسی نمایند و سپس فارغ از قیمت دار بودن یا نبودن نرم افزار ها بدنبال کیفیت و در واقع رفع نیازهاشان باشند. با توجه به چالش برانگیز بودن این موضوع هر یک از ما به عنوان تولید کننده ، خریدار ، یا نیروی انسانی در هر سازمان هر یک از این طرفین بازار تجربیاتی خواهیم داشت که اشتراک گذاری آن در محل گفتگو و ثبت نظرات این مقاله می تواند بستری برای بهبود شرایط اعلام نرخ محصولات نرم افزاری باشد. در بخش نظرسنجی با هم همراه باشیم. 

   

  نوشته شده توسط: ترازبین تجارت

  تاریخ انتشار : ۹۸/۰۵/۲۰

  برای ارسال نظر وارد سایت شوید